7 października 2022 r. godz. 9:00 Gra terenowa "Krakowiacy w mieście"

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Instytutu Historii, szczególnie tych dopiero rozpoczynających swoją studencką przygodę, do wspólnej zabawy! Razem zagramy w mobilną grę terenową "Krakowiacy w mieście". Spotykamy się 7 października (piątek) o godz. 9:00 na placu przed Collegium Novum. Zakończenie przewidziane jest na 11:30. Gorąco zachęcamy do udziału! Wspólnie przeniesiemy się w czasy Franciszka Józefa i podczas spaceru cofniemy się do początku XX wieku i wcielimy w role Krakowiaków - mieszkańców podkrakowskich wsi załatwiających sprawunki w mieście. Przed każdą Krakowianką i Krakowiakiem ważna, życiowa misja. Powodzenie w grze zależy od spostrzegawczości, odrobiny wiedzy o kulturze i historii miasta, a przede wszystkim – od odwagi w podejmowaniu wyzwań.

Co będzie potrzebne?

• wolny czas (ok. dwie godziny)
  • bezpłatna aplikacja Action Track,
  • wygodne buty,
  • dobrze naładowany telefon/tablet i dostępu do Internetu.