10-12.04.2014r. Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Kryzys człowieczeństwa? Ludobójstwa w XX wieku"

Sekcja Historii Najnowszej Koła Naukowego Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową „Kryzys człowieczeństwa? Ludobójstwa w XX wieku", która odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2014 r. w Instytucie Historii. Obrady będą odbywać się w sali nr 17. Serdecznie zachęcamy do udziału w panelach i dyskusjach, a zwłaszcza w panelu eksperckim, który odbędzie się 10 IV 2014 r. w godzinach 16:00-17:00.

Debata ekspercka pt. Ludobójstwa w XX wieku - historia i pamięć (dr Alicja Bartuś, dr Joanna Talewicz-Kwiatkowska, dr Piotr Trojański, dr hab. Jan Jacek Bruski)

Data opublikowania: 08.04.2014