Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

12-13 czerwca 2014r. KONFERENCJA NAUKOWA WIZJA PRZESZŁOŚCI JAKO CZYNNIK KSZTAŁTUJĄCY TOŻSAMOŚĆ ZBIOROWĄ NA PRZESTRZENI DZIEJÓW

Pragniemy poinformować, że w dniach 12-13 czerwca Wydział Historyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Towarzystwo Naukowe Doktorantów Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego organizują konferencję, której tematem będzie „Wizja przeszłości jako czynnik kształtujący tożsamość zbiorową na przestrzeni dziejów".
więcej o 12-13 czerwca 2014r. KONFERENCJA NAUKOWA WIZJA PRZESZŁOŚCI JAKO CZYNNIK KSZTAŁTUJĄCY TOŻSAMOŚĆ ZBIOROWĄ NA PRZESTRZENI DZIEJÓW

15 marca 2014 r. Seminarium Śródziemnomorskie. Przykro nam poinformować, że z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz referenta jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe spotkanie naszego seminarium. Planowny referat odbędzie się w późniejszym terminie.

więcej o 15 marca 2014 r. Seminarium Śródziemnomorskie. Przykro nam poinformować, że z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz referenta jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe spotkanie naszego seminarium. Planowny referat odbędzie się w późniejszym terminie.

4.03.2014r. Otwarte seminarium doktorskie w zakładzie Dziejów Hisotoriografii i Metodologii Historii z cyklu Historia życia

więcej o 4.03.2014r. Otwarte seminarium doktorskie w zakładzie Dziejów Hisotoriografii i Metodologii Historii z cyklu Historia życia

27.02.2014r. Debata oraz promocja książki w Muzeum Armii Krajowej

więcej o 27.02.2014r. Debata oraz promocja książki w Muzeum Armii Krajowej

30 I 2014 r., godz. 18.00 Spotkanie " Ukraina w ogniu, Europa Wschodnia na rozdrożu "

Zakład Historii Europy Wschodniej Instytutu Historii UJ zaprasza na spotkanie dyskusyjne z udziałem profesorów: Jana Jacka Bruskiego Henryka Głębockiego Andrzeja Nowaka Andrzeja Zięby Instytut Historii UJ, Gołębia 13, sala nr 116, I piętro (Aula im. ks. J. Tischnera)
więcej o 30 I 2014 r., godz. 18.00 Spotkanie " Ukraina w ogniu, Europa Wschodnia na rozdrożu "

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 24 stycznia zmarł śmiercią tragiczną Adam Jacek Gruca student I roku historii.

więcej o Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 24 stycznia zmarł śmiercią tragiczną Adam Jacek Gruca student I roku historii.