II rekrutacja (uzupełniająca) na stypendium programu Erasmus+ Wyjazd w semestrze zimowym letnim 2021/2022

II rekrutacja (uzupełniająca) na stypendium programu Erasmus+

Wyjazd w semestrze zimowym letnim 2021/2022

W dniach 6.09-17.09.2021 r.  otwarta będzie rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ na semestr letni roku akademickiego 2021/2022.

Większość dokumentów składacie Państwo w systemie USOSweb, jedynie zaświadczenie o średniej ocen wydanej przez sekretariat Instytutu oraz poświadczenie znajomości języka obcego przesyłacie w formie skanu na adres koordynatora programu Erasmus+ : rafal.szmytka@uj.edu.pl. W zakładce „Dla Studentów” znajdą Państwo zakładkę „Wymiana studencka”. Tam też znajduje się aktualna lista ośrodków, z którymi Instytut Historii ma podpisaną umowę o współpracy. Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z umową uczelni, do której chcą Państwo aplikować.

Lista wymaganych dokumentów:
Dokumenty 1-3 należy wgrać poprzez USOS. Dokumenty 4-5 należy przesłać jako skan na adres koordynatora do dnia 17.09.2021 r.

wiecej informacji >>

Data opublikowania: 09.09.2021